Dom

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

profil firmy
O NAS

Firma Guangdong Hwashi Technology Inc. została założona w 2001 roku. Główna siedziba znajduje się w parku przemysłowym Hwashi w Huizhou. Hwashi to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży spawarek oporowych, automatów spawalniczych i robotów przemysłowych.

W ciągu ostatnich 20 lat Hwashi uzyskał ponad 50 patentów na patenty na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na projekty i prawa autorskie do oprogramowania. Jest jednostką opracowującą kilka norm krajowych i norm branżowych. Hwashi został nagrodzony „znaną marką Chin”, „znaną marką Guangdong”, „chińskim przedsiębiorstwem jakości kredytowej”, „wybitną na świecie jednostką stowarzyszoną chińskiego biznesmena”, „zaawansowaną jednostką zarządzania jakością w nauce i technologii w prowincji Guangdong”, „ekspertem akademickim prowincji Guangdong stacja robocza dla przedsiębiorstw ”i wiele innych tytułów honorowych.

Od 20 lat Hwashi wprowadza innowacje i śledzi najnowsze technologie na świecie. Inwestuj co roku w rozwój produktów i innowacje. We współpracy z kluczowymi uniwersytetami oraz kluczowymi krajowymi laboratoriami i centrami technologicznymi w zakresie nowych materiałów i procesów, technologia „falownika średniej częstotliwości” została po raz pierwszy wprowadzona do urządzeń do zgrzewania oporowego. Pomagamy w realizacji „bezzałogowej, inteligentnej” fabryki. Praktyką, do której dążymy, jest tworzenie wydajnych, energooszczędnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku środowisk produkcyjnych dla klientów.

Wraz z trendem inteligentnej produkcji na świecie, Hwashi stworzył bazę rozwoju robotów na dużą skalę o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych w mieście Yichun w prowincji Jiangxi. Przedstawiamy najwyższy na świecie zaawansowany sprzęt do produkcji i przetwarzania w naszej fabryce. Posiadamy zespół techniczny i wysokiej jakości pracowników, w tym mechanicznych, elektronicznych, spawalniczych, automatycznych, integrujących elektromechaniczne i zarządzających. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać klientom wydajne rozwiązania automatyzacji spawania, aby stać się wiodącym przedsiębiorstwem w światowej klasy inteligentnym sprzęcie przemysłowym.

CERTYFIKATY

SPRZĘT PRODUKCYJNY

SIEĆ SPRZEDAŻY

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Guangdong Hwashi Technology Inc. została założona w 2001 r., A jej kapitał zakładowy wynosi 10,309 mln RMB. Fabryka znajduje się w mieście Huizhou, a kilka oddziałów powstało w Hong Kongu, Shenzhen, Szanghaju, Wenzhou itp. Hwashi jest wiodącą firmą w branży spawalniczej w Chinach i od lat jest nagradzana znaną marką. Maszyny spawalnicze Hwashi sprzedają produkty do krajów Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Europy itp., Aby zapewnić najlepszą spawarkę i rozwiązanie automatyzacyjne dla najlepszych firm na całym świecie.

Firma Hwashi jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży standardowych zgrzewarek oporowych, dostosowanych automatów spawalniczych itp. Profesjonalny i bogaty doświadczony zespół techniczny zebrał się w Hwashi. Nalegają na samodzielny rozwój i wykorzystują zagraniczną zaawansowaną technologię jako punkt odniesienia i uzyskali dziesiątki patentów krajowych. Oprócz standardowej zgrzewarki oporowej poświęcają się również opracowywaniu wszelkiego rodzaju automatów spawalniczych i linii do spawania. Wiele linii produkcyjnych do automatycznego spawania zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych dla znanych firm w kraju i za granicą. Sprzęt Hwashi jest szeroko stosowany w przemyśle wytwórczym, takim jak naczynia kuchenne, samochodowe, motocykle, sprzęt, sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenia niskiego napięcia, winda, sprężarka itp. Pod względem jakości Hwashi uzyskał certyfikat systemu jakości ISO9001: 2000, CCC i Certyfikat CE. Głównymi klientami są Grupa MIDEA, Grupa SUPOR, Grupa GREE, Szanghaj Panasonic, DELIXI, BYD, MEYER Tajlandia, BRG India itp.

Spółka zależna: Hwashi Power Supply Technology (Jiangxi) Co., Ltd., została założona w 2006 r., Której kapitał zakładowy wynosi 5,23 mln RMB. Specjalizuje się w produkcji akumulatorów kwasowo-ołowiowych, robotów do spawania przemysłowego, automatów, oprogramowania i zapewnia wszechstronną obsługę, taką jak kompletny zestaw automatycznego systemu produkcyjnego, projektowanie produkcji automatyki w oparciu o zaawansowaną technologię firmy Yaskawa, Panasonic, GSK, produkcja i wysokiej jakości aplikacja, itp. Hwashi zapewnia pełną rozdzielczość, w tym projekt propozycji technicznej, dopasowanie urządzeń peryferyjnych, szkolenie techniczne i wsparcie techniczne po sprzedaży dla klienta.

Przemysłowe zastosowanie robota Hwashi i automatycznej spawarki obejmuje spawanie, powlekanie, układanie w stosy, transport, cięcie, żelowanie i polerowanie itp.

Maszyny Hwashi mogą być stosowane w przemyśle spawania metali, takim jak motoryzacja, części samochodowe, obróbka mostów, budowa statków, sprzęt AGD, meble, produkty elektroniczne itp., A także transport i układanie pasującej linii produkcyjnej, takiej jak przemysł nawozów rolniczych, materiały budowlane i napoje przemysł spożywczy, itp. Zgodnie z wymaganiami różnych produktów od klientów, Hwashi dostarczyłby najlepsze rozwiązania dla robotów i uzupełniających systemów dopasowywania dla klientów w oparciu o bogate doświadczenie i dowody technologiczne.

„Dbałość o naszych klientów i zapewnienie rzetelnej obsługi” jest celem firmy Hwashi. Aby osiągnąć to, czego potrzebujesz, celem jest realizacja Hwashi. Zależy im na tym, aby stać się najwyższej klasy producentem spawarek na świecie i przełamać wszelkiego rodzaju trudności spawalnicze, aby stworzyć prawdziwą wartość dla klientów.

GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : HWASHI

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 6000000-8000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 60% - 70%

Patents: 50

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Certyfikaty Chiny GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Certyfikaty Chiny GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Certyfikaty Chiny GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC. Certyfikaty