Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Przyczyna złego połączenia po spawaniu punktowym stali hartowanej i wysokowęglowej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Przyczyna złego połączenia po spawaniu punktowym stali hartowanej i wysokowęglowej

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Przyczyna złego połączenia po spawaniu punktowym stali hartowanej i wysokowęglowej

Przyczyna złego połączenia po spawaniu punktowym stali hartowanej i wysokowęglowej

Eksperci doprowadzą Cię do zrozumienia przyczyny złego połączenia po spawaniu punktowym stali hartowanej i stali wysokowęglowej

 

Wady spawania stali hartowanej i stali wysokowęglowej obejmują głównie kruchość złącza i pękanie złącza.Rozwiązaniem jest przyjęcie miękkiego standardu spawania i zwiększenie prądu odpuszczania. W przypadku spawania wielopulsowego należy zwrócić uwagę na odstępy czasu między impulsami, aby zapewnić, że złącze lutowane jest chłodzone poniżej temperatury punktu przejścia martenzytu , a prąd odpuszczania nie powinien być zbyt duży, aby uniknąć wtórnego hartowania spowodowanego przez ponowne przekroczenie przez metal w obszarze spawania punktu przemiany austenitu.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.