Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Ile wiesz o zasadzie działania spawarki kondensatorowej HWASHI?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Ile wiesz o zasadzie działania spawarki kondensatorowej HWASHI?

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Ile wiesz o zasadzie działania spawarki kondensatorowej HWASHI?

Ile wiesz o zasadzie działania spawarki kondensatorowej HWASHI?

 

Ile wiesz o zasadzie działania spawarki kondensatorowej HWASHI?Następnie redaktor Hwashi odpowie na Twoje pytanie.

 

Spawarka kondensatorowa ładuje kondensator po wyprostowaniu prądu przemiennego przez prostownik. Zmagazynowana energia elektryczna jest następnie uwalniana przez transformator spawalniczy i przekształcana w niskonapięciowy, stosunkowo skoncentrowany i stabilny prąd impulsowy. Ciepło oporowe jest wytwarzane na styku punkt spawanego przedmiotu do spawania metalu.

 

Dlatego kondensatory zajmują dużą część maszyny do magazynowania energii. Jego prędkość ładowania i rozładowywania oraz żywotność mają bezpośredni wpływ na ogólny efekt spawarki. Obecnie w branży zgrzewania oporowego jest to zwykle kondensator ładowania awaryjnego. Ma doskonałą wydajność : natychmiastowe rozładowanie; milion razy gwarancja wydajności ładowania i rozładowania. Powszechnie stosowane modele to ECST4H1LGB2C1TCB0M 50*110 i ECST4H1LGN102MEE5M 76*145. Ten pierwszy jest często określany jako mały kondensator, podczas gdy drugi jest często określany jako duży kondensator .

 

Zgrzewarki magazynujące energię z małymi kondensatorami mają małą pojemność, co powoduje, że podczas ładowania i rozładowywania jest mniej ciepła, a także ciepła do żywotności kondensatora (na każde 5 stopni Celsjusza wzrost temperatury pracy kondensatorów skraca się o połowę).Ponadto, gdy ta sama pojemność spawaczy magazynujących energię przy użyciu małych typów kondensatorów, potrzeba równoległego połączenia większej liczby kondensatorów, co znacznie zmniejszy kondensator w procesie ładowania i rozładowania, a tym samym skróci czas rozładowania.A prąd jest większy, bardziej sprzyja spawaniu i ochronie przedmiotów, dlatego najlepiej stosować małe kondensatory.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.