Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Jak wybrać odpowiednią zgrzewarkę punktową? Eksperci HWASHI Ci podpowiedzą!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Jak wybrać odpowiednią zgrzewarkę punktową? Eksperci HWASHI Ci podpowiedzą!

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Jak wybrać odpowiednią zgrzewarkę punktową? Eksperci HWASHI Ci podpowiedzą!

Jak wybrać odpowiednią zgrzewarkę punktową? Eksperci HWASHI Ci podpowiedzą!

 

Jak wybrać odpowiednią i opłacalną zgrzewarkę punktową, wielu użytkowników jest bardzo zaniepokojonych problemem! Opcje obejmują: markę, format, specyfikację, cenę itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisie sprzętu spawalniczego, Hwashi powie tajemnica wyboru sprzętu do zgrzewania oporowego!

 

Po pierwsze, musisz mieć własny budżet i pozycjonowanie. To bardzo ważne. To, ile pieniędzy planujesz wydać na rozwiązanie problemu spawalniczego lub zaspokojenie potrzeby produkcyjnej, zasadniczo określa kierunek wyboru. W tym kierunku nie będzie czasu ani wysiłku być zmarnowanym w procesie selekcji. Na przykład w przypadku wspólnego zgrzewania punktowego na zimno 22 mm najtańsza zgrzewarka punktowa AC typu pedałowego kosztuje tylko około 5000 juanów, podczas gdy pneumatyczna zgrzewarka punktowa AC o tej samej wydajności spawania kosztuje ponad 10 000 juanów , z pośrednim punktem przemiennika częstotliwości. Spawarka około 50 000 juanów, cena jest bardzo różna, ale jakość spawania jest również bardzo różna! Tak więc pozycjonowanie i budżetowanie określają zakres modelu.

 

Po drugie, sprecyzuj swoje wymagania dotyczące spawania. W wielu przypadkach klient nie zna kryteriów kontroli spawanego produktu i dlatego nie może wybrać dokładnego typu! Zasadniczo wymagania dotyczące spawanych części znajdują odzwierciedlenie w następujących aspektach: wytrzymałość spawania ( naprężenia, momentu obrotowego, siły nacisku, siły ścinającej itp.), wyglądu (odkształcenia, odbarwienia) i wydajności spawania.

 

Na przykład czterokątne zgrzewanie garbowe nakrętek M8 i blacha ocynkowana 2 mm, standardy kontroli jakości tego zgrzewania garbowego nakrętek są od niskiego do wysokiego: moment obrotowy, ciąg, penetracja, brak zwijacza po penetracji, jeśli potrzebny jest tylko moment obrotowy, ogólna DN -100 pneumatyczna zgrzewarka projekcyjna AC może spełnić wymagania. Jeśli chcesz spełnić wymagania dotyczące ciągu i penetracji, potrzebujesz DB-220, jeśli zgrzewarka projekcyjna inwertorowa. Jeśli wymagane są penetracje i nie można ich przywrócić do zębów, użyj DR -15000J spawarka projekcyjna do magazynowania energii! Ceny wzrosły od najniższego z ponad 20 000 USD do najwyższego ponad 200 000 USD, co stanowi różnicę prawie dziesięciokrotną! W tym samym czasie wymagania dotyczące intensywności wysokości również zdecydowały o tym samym modelu o różnych specyfikacjach wybór. Na przykład, gdy wymagania dotyczące wytrzymałości są niskie, można wybrać zgrzewarkę punktową o niższej mocy.

 

Ponadto należy ocenić moc własnej sieci. Moc zgrzewarek punktowych jest zwykle wysoka, około 200KVA na obrót. Często użytkownicy, którzy wybierają model po raz pierwszy, nie są świadomi, że ich sieć może być niewystarczająca. Po sprzęcie zostanie zwrócony do fabryki, będzie bezużyteczny lub nie będzie mógł w pełni wykorzystać swoich przychodów, co spowoduje ogromne straty!

 

Na koniec należy uważać, aby zostawić margines. Jest to problem, który klienci zwykle przeoczają. Ponieważ przy wyborze modelu brana jest pod uwagę cena, aktualny produkt wybranego modelu jest prawidłowy. Gdy część do spawania jest duża, a wydajność spawania okaże się niewystarczająca, możesz zapłacić tylko za aktualizację. Kup mocniejsze zgrzewarki projekcyjne! Na pierwszy rzut oka, początkowy wybór uratował inwestycję, ale ostatecznie zmarnował pieniądze!

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.