Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Jak wybrać spawarkę do nakrętek? Hwashi pomoże Ci odpowiedzieć!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Jak wybrać spawarkę do nakrętek? Hwashi pomoże Ci odpowiedzieć!

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Jak wybrać spawarkę do nakrętek? Hwashi pomoże Ci odpowiedzieć!

Jak wybrać spawarkę do nakrętek? Hwashi pomoże Ci odpowiedzieć!

 

Istnieją trzy rodzaje zgrzewarek do nakrętek: pneumatyczne AC zgrzewarka do nakrętek, zgrzewarka do nakrętek z falownikiem średniej częstotliwości, zgrzewarka do nakrętek do przechowywania energii kondensatora. Zakres zastosowania i funkcje są następujące:

 

1. Pneumatyczna zgrzeina rzutowa z nakrętką ACing maszyna

 

Zastosowanie do wymagań dotyczących nakrętki do zgrzewania projekcyjnego nie jest wysokie, tylko wymagania dotyczące momentu obrotowego lub ciągu. Trzeba zamknąć siłę, na ogół nadaje się tylko do spawania M10 poniżej kwadratowej nakrętki do zgrzewania projekcyjnego, grubość płyty nie przekracza 2,5 mm, materiał to zwykła blacha zimna lub ocynkowana. Przykładami jest zgrzewanie garbowe nakrętek na podwoziu, szafach i obudowach urządzeń.

 

2. Spoina projekcyjna nakrętki falownika średniej częstotliwościing maszyna

 

Nadaje się do części o wysokich wymaganiach jakościowych dla nakrętki występ spawanie, nie tylko wymagania dotyczące momentu obrotowego i siły docisku, ale także wymagania dotyczące spawania i głębokości topienia, odpowiednie dla wszystkich nakrętek AC występ zakres spawania zgrzewarek do form, odpowiedni do małych sześciokątnych nakrętek występ spawanie, pierścień występ spawanie, nakrętka ocynkowana, występ spawanie, nakrętka ocynkowana występ spawanie, nakrętka talerzowa o wysokiej wytrzymałości występ spawanie, spawanie po spawaniu nie zwraca spawanie, takie jak przemysł motoryzacyjny do części karoserii, podwozia, CCB i innych elementów nakrętki występ spawalniczy.

 

3. Zgrzewarka projekcyjna do przechowywania energii kondensatora

 

Wysokie wymagania dotyczące orzecha występ spawanie może być spełnione, takie jak występspawanie nakrętek na stali termoformowanej w przemyśle motoryzacyjnym.Ze względu na wytrzymałość płyty można zastosować inne metody spawania.Kiedy nakrętka unosi się i opada, nadal nie może uformować rdzenia!Obecnie tylko Zgrzewarka projekcyjna do nakrętek magazynujących energię spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące momentu obrotowego, ciągu, rozbryzgu, stapiania i niezawodności.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.