Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Hwashi serdecznie zaprasza do udziału w wystawie Beijing Essen. Jeśli interesuje Cię branża automatyki spawalniczej, zalecamy wcześniejszy kontakt z nami.
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Hwashi serdecznie zaprasza do udziału w wystawie Beijing Essen. Jeśli interesuje Cię branża automatyki spawalniczej, zalecamy wcześniejszy kontakt z nami.

2023-06-20

Latest company news about Hwashi serdecznie zaprasza do udziału w wystawie Beijing Essen. Jeśli interesuje Cię branża automatyki spawalniczej, zalecamy wcześniejszy kontakt z nami.

Beijing Essen Welding & Cutting Exhibition (BEW) — najważniejsze wydarzenie w branży spawalniczej

Beijing Essen Welding & Cutting Exhibition (BEW), znana jako jedna z renomowanych wystaw spawalniczych na świecie, pomyślnie zakończyła swoją 25. edycję.Zorganizowane wspólnie przez Chińskie Towarzystwo Inżynierii Mechanicznej, Oddział Spawalniczy Chińskiego Towarzystwa Inżynierii Mechanicznej, Chińskie Stowarzyszenie Spawalnicze, Oddział Sprzętu Spawalniczego Chińskiego Stowarzyszenia Spawalniczego, Niemieckie Towarzystwo Spawalnicze i niemiecką firmę wystawową Essen, BEW nadal przyciąga dziesiątki tysięcy fachowców z branży spawalniczej każdego roku.

Z każdą edycją BEW był świadkiem niezwykłego wzrostu skali i uczestnictwa.Wśród stałych wystawców są cenione firmy, takie jak Lincoln, Panasonic, China Electric Huazhong, Kinbridge, Kaiyuan Group, ABB czy Beijing Time, co gwarantuje wysoką jakość i standard wystawy.25. edycja BEW obejmowała imponującą powierzchnię wystawienniczą 92 000 metrów kwadratowych, mieszcząc 982 wystawców z 26 krajów i regionów, w tym 141 wystawców międzynarodowych.W trakcie trwania wystawy odwiedziło ją imponujące 45 423 gości z 76 krajów i regionów.

Odwiedzający BEW reprezentują różne branże, w tym między innymi produkcję maszyn, zbiorników ciśnieniowych, produkcję samochodów, lokomotyw kolejowych, rurociągów naftowych, statków i lotnictwo.To prestiżowe wydarzenie służy jako miejsce spotkań profesjonalistów, w tym dealerów, agentów, instytucji badawczych, departamentów rządowych, działów zarządzania i zaopatrzenia, sprzyjając znaczącym kontaktom i współpracy.

Uznane za jedno z najbardziej wpływowych wydarzeń w branży spawalniczej, BEW oferuje wyjątkową platformę dla krajowych i międzynarodowych producentów spawalniczych do angażowania się zarówno w eksport, jak i handel krajowy.Ponadto odbywają się w nim seminaria dotyczące nowych technologii produktów, fora spawalnicze i sympozja techniczne, w których biorą udział departamenty rządowe, eksperci, naukowcy i wiodące firmy w branży.Ta wszechstronna platforma komunikacyjna umożliwia profesjonalistom z branży bycie na bieżąco z najnowszymi postępami i trendami w sektorze spawalniczym.

BEW jest szeroko relacjonowana i promowana w ponad 100 mediach, w tym w krajowych i międzynarodowych magazynach branżowych, na powiązanych wystawach i na różnych platformach internetowych.Ta powszechna ekspozycja dodatkowo zwiększa znaczenie wystawy i jej wpływ na światowy przemysł spawalniczy.

Gdy kurtyna zamyka się po kolejnej udanej edycji, Beijing Essen Welding & Cutting Exhibition potwierdza swój status wydarzenia obowiązkowego dla profesjonalistów z branży spawalniczej.Patrząc w przyszłość, BEW nadal toruje drogę innowacjom, współpracy i możliwościom biznesowym w dynamicznym świecie spawania.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Spawarka Spieniacz Kondensator Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2023 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.