Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Eksperci Hwashi odszyfrują dla Ciebie tryb ciśnienia zgrzewarki punktowej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Eksperci Hwashi odszyfrują dla Ciebie tryb ciśnienia zgrzewarki punktowej

2022-09-23

Najnowsze wiadomości o Eksperci Hwashi odszyfrują dla Ciebie tryb ciśnienia zgrzewarki punktowej

Eksperci Hwashi odszyfrują dla Ciebie tryb ciśnienia zgrzewarki punktowej

 

Zgrzewanie oporowe składa się z zasilacza, elektrody, mechanizmu dociskowego i układu sterowania. Elektrody wykonane są z wysokowytrzymałego stopu miedzi, którego wnętrze jest chłodzone wodą. Mechanizm dociskowy jest w zasadzie mechanizmem pneumatycznym lub hydraulicznym. wymagana jakość spoiny. Używaj spawarki AC, spawarki inwertorowej DC, zgrzewarki pośredniej częstotliwości, zgrzewarki do magazynowania energii, zgrzewarki doczołowej, zgrzewarki błyskowej i innego sprzętu. Zgrzewarka oporowa jest stosowana głównie do wszelkiego rodzaju materiałów metalowych.

 

Metoda zgrzewania polegająca na dociskaniu elektrody i zgrzewaniu z wykorzystaniem ciepła oporowego wytwarzanego przez prąd przepływający przez punkt styku jest również nazywana zgrzewaniem kontaktowym.Istnieją cztery rodzaje zgrzewania oporowego: zgrzewanie punktowe,występspawanie, spawanie szwów ikruponspawalniczy.Zgrzewanie oporowe jest bardzo wydajne i łatwe do zmechanizowania i zautomatyzowania, ale wymagane spawarki są złożone i energochłonne, głównie do produkcji masowej.

 

Obecnie tryb ciśnieniowy zgrzewarki oporowej to głównie cylinder, największą zaletą jest niski koszt, stabilna praca, dobre natychmiastowe śledzenie, wygodna regulacja itp., Ponieważ ciśnienie zgrzewania oporowego, średnica cylindra zwykle nie przekracza 300 mm, maksymalne ciśnienie jest mniejsze niż 35000N, potrzeba większego ciśnienia, aby wykonać wielopunktowe zgrzewanie projekcyjne, musisz użyć cylindra.

 

W cyklu spawania proces formowania rdzenia stapiania w różnych okresach faktycznie wymaga innego ciśnienia, na przykład początkowe ciśnienie wstępne jest małe, zwiększone ciśnienie mocy, zwiększone ciśnienie późnego kucia, a wymagania dotyczące konwersji ciśnienia są bardzo szybkie, takie jak wysokie ciśnienie w cylindrze jest trudne do osiągnięcia, wtedy potrzeba sposobu serwomechanizmu!

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnej zgrzewarki oporowej (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.