Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Eksperci Hwashi uczą Cię umiejętności spawania punktowego
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Eksperci Hwashi uczą Cię umiejętności spawania punktowego

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Eksperci Hwashi uczą Cię umiejętności spawania punktowego

Eksperci Hwashi uczą Cię umiejętności spawania punktowego

 

Zgrzewarka punktowa Hwashi wykorzystuje łuki wysokotemperaturowe generowane przez natychmiastowe zwarcia biegunów dodatnich i ujemnych, aby stopić lut i materiały do ​​zgrzania z elektrodami w celu ich połączenia.Konstrukcja zgrzewarki punktowej jest bardzo prosta.Szczerze mówiąc, jest to transformator dużej mocy, który przekształca 220 V AC w ​​niskonapięciowy, wysokoprądowy zasilacz, który może być prądem stałym lub zmiennym.Transformatory spawalnicze mają swoją własną charakterystykę, tzn. napięcie gwałtownie spada.

 

Gdy elektroda zapala się, napięcie spada.Oprócz pierwotnej konwersji napięcia 220/380, cewka wtórna ma również napięcie konwersji zaczepu podczas regulacji napięcia roboczego zgrzewarki punktowej, które jest również regulowane przez żelazny rdzeń.Spawarki z regulowanym rdzeniem żelaznym to zwykle transformatory dużej mocy, które są wykonane na zasadzie indukcyjności.Po włączeniu i wyłączeniu indukcyjność spowoduje znaczną zmianę napięcia.Wykorzystuje wysokie ciśnienie generowane przez bieguny dodatnie i ujemne w chwilowych zwarciach.Łuki służą do topienia lutu na elektrodach w celu ich połączenia.Przyłóż napięcie między elektrodą a przedmiotem obrabianym, aby zapalić łuk poprzez jego zarysowanie lub dotknięcie, a energia łuku jest wykorzystywana do stopienia elektrody i podgrzania materiału wzorcowego.

 

Zgrzewarki punktowe są zwykle podzielone na dwa rodzaje mocy wyjściowej, moc AC i moc DC.Wykonany jest na zasadach indukcyjnych.Po włączeniu i wyłączeniu indukcyjność spowoduje znaczną zmianę napięcia.Łuki wysokiego napięcia generowane przez przejściowe zwarcia elektrod dodatnich i ujemnych są wykorzystywane do topienia lutu na elektrodzie, aby osiągnąć swoje cele wiążące.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.