Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest niewłaściwie przyspawana
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest niewłaściwie przyspawana

2022-09-30

Latest company news about Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest niewłaściwie przyspawana

Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest nieprawidłowo przyspawana.

 

Istnieją dwa powody wirtualnego procesu spawania i zasilania. Jednym z nich jest proces, zgrzewanie garbowe nakrętek musi przyjąć twardy standardowy proces, to znaczy krótki czas, duży prąd, występ lub występ rzucający w momencie zasilania w obszar styku do generowania ogromnego ciepła i płyta do generowania skutecznego połączenia w fazie stałej; dwa to zasilacz, zgrzewarka punktowa DC ma wyższą wydajność cieplną i lepszy efekt grupowania, dzięki czemu punkt projekcyjny lub szef jest łatwiejszy do utworzenia Połączenie z płytą, zwłaszcza zgrzewarką projekcyjną do magazynowania energii kondensatora, w bardzo krótkim czasie, aby uwolnić ogromną energię, jest lepszym wyborem zgrzewania projekcyjnego.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnej zgrzewarki oporowej (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Spawarka Spieniacz Kondensator Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2023 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.