Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest nieprawidłowo przyspawana.
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest nieprawidłowo przyspawana.

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest nieprawidłowo przyspawana.

Eksperci Hwashi wyjaśnią, dlaczego nakrętka do zgrzewania garbowego jest nieprawidłowo przyspawana.

 

Istnieją dwa powody wirtualnego procesu spawania i zasilania. Jednym z nich jest proces, zgrzewanie garbowe nakrętek musi przyjąć twardy standardowy proces, to znaczy krótki czas, duży prąd, występ lub występ projekcyjny w momencie zasilania w obszar styku do generowania ogromnego ciepła i płyta do generowania skutecznego połączenia w fazie stałej; dwa to zasilacz, zgrzewarka punktowa DC ma wyższą wydajność cieplną i lepszy efekt grupowania, dzięki czemu punkt projekcyjny lub szef jest łatwiejszy do utworzenia Połączenie z płytą, zwłaszcza zgrzewarką projekcyjną do magazynowania energii kondensatora, w bardzo krótkim czasie, aby uwolnić ogromną energię, jest lepszym wyborem zgrzewania projekcyjnego.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji;.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.