Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Zgrzewarka punktowa Hwashi: profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który sprawi, że nie będziesz się martwić
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Zgrzewarka punktowa Hwashi: profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który sprawi, że nie będziesz się martwić

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Zgrzewarka punktowa Hwashi: profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który sprawi, że nie będziesz się martwić

Zgrzewarka punktowa Hwashi: profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który sprawi, że nie będziesz się martwić

 

Dlaczego jesteś taki pewny siebie? Właściwie to nie tak, że jestem pewny siebie, ale nasz zespół obsługi posprzedażnej dał mu wystarczającą pewność. Wśród nich są nie tylko doświadczeni inżynierowie elektrycy, inżynierowie mechanicy, inżynierowie oprogramowania, inżynierowie sprzętu itp. , ale też każdy widzi swoje zaangażowanie w swoją pracę.(Hwashi spawacz punktowy)

 

Pozwól, że przedstawię Ci ostatnie wydarzenie.Wszyscy wiedzą, że upał trwał chwilę.O ile nie mieszkasz w klimatyzowanym pokoju, nigdzie indziej jest za gorąco.W celu zaspokojenia potrzeb klienta, jeden z naszych mistrzów obsługi posprzedażowej w warsztacie klienta przez całą noc przez całe dwa dni, kilka ubrań jest przemoczonych!

 

Takich przykładów jest niezliczona ilość.Niezależnie od tego, czy jest mroźna zima, czy gorące lato, klienci przyjeżdżają, gdy tylko zadzwonią.Jeśli odległość jest bardzo blisko, możesz tam pojechać.Jeśli jesteś daleko, możesz wsiąść do pociągu lub samolotu.Czasami, aby spełnić specjalne wymagania niektórych klientów, trzeba pracować do kilku dni po północy.

 

Nasz zespół obsługi posprzedażnej jest odpowiedzialny za instalację, debugowanie i konserwację, więc bez względu na to, z którego łącza jesteś, czy jest to program, czy sprzęt, możemy go rozwiązać za Ciebie, więc nie musisz się martwić. (zgrzewarka punktowa Hwashi)

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.