Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Hwashi uczy, jak uzyskać zgrzewanie punktowe o wysokiej wytrzymałości
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Hwashi uczy, jak uzyskać zgrzewanie punktowe o wysokiej wytrzymałości

2022-09-30

Najnowsze wiadomości o Hwashi uczy, jak uzyskać zgrzewanie punktowe o wysokiej wytrzymałości

Hwashi uczy, jak uzyskać zgrzewanie punktowe płyt o wysokiej wytrzymałości i termoformowalnych

 

Płyta o wysokiej wytrzymałości, płyta do termoformowania ze względu na dużą twardość, a powierzchnia ma generalnie powłokę, dzięki czemu bardzo łatwo jest wytwarzać odpryski, pęknięcia i wytłoczenia podczas zgrzewania punktowego, dlatego spawanie takich produktów wymaga dostosowania procesu i sprzętu, po pierwsze, proces, konieczność wyboru miękkiego spawania specyfikacji i zastosowanie większego ciśnienia spawania, co może zmniejszyć powstawanie rozprysków i uniknąć pęknięć spawalniczych;Po drugie, sprzęt spawalniczy, sprzęt do zgrzewania punktowego musi mieć różne tryby pracy, przy początkowym użyciu trybu stałego ciśnienia, może spowodować zmiękczenie płyty o wysokiej wytrzymałości i pełny kontakt, i nie będzie spowodowany nadmiernym szczytem spowodowanym rozpryskiwaniem, średnioterminowe stosowanie trybu prądu stałego może sprawić, że rdzeń fuzyjny w pełni się rozwinie, a później, aby uzyskać mniejszy prąd, może zmniejszyć generowanie pęknięć i innych wad, takich jak zastosowanie zgrzewarki punktowej z inwerterem w trybie mieszanym.

 

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnej zgrzewarki oporowej (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.