Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Profesjonalne standardy branży spawalniczej o średniej częstotliwości
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Profesjonalne standardy branży spawalniczej o średniej częstotliwości

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Profesjonalne standardy branży spawalniczej o średniej częstotliwości

Profesjonalne standardy branży spawalniczej o średniej częstotliwości

 

Wprowadzenie do zgrzewarki pośredniej częstotliwości:

 

Ocena umiejętności spawaczy w naszym kraju była w stanie pustym. Nie ma jednolitego krajowego standardu umiejętności zawodowych ani jednolitej jednostki certyfikującej do oceny odpowiednich wykwalifikowanych pracowników, co skutkuje dużą liczbą umiejętności. wykorzystanie umiejętności zawodowych pracowników nie sprzyja kultywowaniu talentów i zarządzaniu jakością przedsiębiorstw.

 

W celu wzmocnienia umiejętności technicznych przemysłu spawalniczego, szkolenia umiejętności kompleksowych i wiedzy, efektywnego wykorzystania szkolenia umiejętności zawodowych i metod identyfikacji, w celu poprawy jakości pracowników i podstawowej konkurencyjności przedsiębiorstw. zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej w sprawie klasyfikacji zawodowej kompleksowe wdrożenie prac rewizyjnych, przy użyciu metody krajowej rewizji korzystnej okazji, dalsze wyprostowanie klasyfikacji Spełnienie potrzeb rozwojowych systemu przemysłu spawarek elektrycznych, zostało wyznaczone przez maszyny przemysł i przewodnik profesjonalnego centrum oceny umiejętności i delegata, instytut badawczy spawarek elektrycznych opracował pierwsze trzy krajowe standardy zawodowe.

 

Aby skompilowany krajowy standard zawodu był profesjonalny i funkcjonalny, nie tylko odzwierciedla cechy zawodu, ale ma również praktyczne znaczenie przewodnie. W przypadku wykwalifikowanych pracowników w pełni zintegrujemy region, wielkość i rodzaj produkcji firmy. Rozważ, wybierz i zaproś niektóre wpływowe przedsiębiorstwa, eksperci i naukowcy z branży spawalniczej do udziału w tej kompilacji.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.