Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Przedstaw zasadę pośredniej zgrzewarki punktowej z falownikiem częstotliwości;
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Przedstaw zasadę pośredniej zgrzewarki punktowej z falownikiem częstotliwości;

2022-09-23

Najnowsze wiadomości o Przedstaw zasadę pośredniej zgrzewarki punktowej z falownikiem częstotliwości;

Eksperci Hwashi przedstawiają zasadę i zastosowanie zgrzewarki punktowej z falownikiem pośredniej częstotliwości

 

Zgrzewarka punktowa DC z falownikiem średniej częstotliwości to urządzenie, które zamienia trójfazowy prostownik AC na pulsacyjny prąd stały, a następnie przekształca go na falę prostokątną średniej częstotliwości poprzez obwód falownika złożony z urządzeń przełączających moc, który jest podłączony do transformatora Zgrzewanie oporowe Buck DC sprzęt do spawania przedmiotów obrabianych, prostownik w małą pulsującą elektrodę zasilającą prądem stałym, jest obecnie jedną z najbardziej zaawansowanych metod zgrzewania oporowego.

 

Zgrzewarka punktowa DC z falownikiem średniej częstotliwości może być używana do zgrzewania punktowego i wielopunktowego zwykłych blach ze stali niskowęglowej, blach ze stali nierdzewnej, blach ocynkowanych, blach aluminiowych, drutu i stali o wysokiej wytrzymałości.Stal termoformowana w przemyśle motoryzacyjnym.Miejsce i orzechwystępspawanie w branży elektrotechnicznej wysokiego i niskiego napięcia, a także lutowanie oporowe i zgrzewanie punktowe drutów miedzianych, lutowanie twarde blach srebrnych i miedzianych oraz zgrzewanie punktowe srebra kompozytowego.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnej zgrzewarki oporowej (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.