Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Powód niewystarczającej penetracji części po lutowaniu oporowym
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Powód niewystarczającej penetracji części po lutowaniu oporowym

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Powód niewystarczającej penetracji części po lutowaniu oporowym

Niedostateczna penetracja lutowia może skutkować zbyt małą prędkością spawania.Istnieją trzy główne powody:

 

Po pierwsze, ciśnienie spawania jest zbyt wysokie, co skutkuje zbyt małą rezystancją styku i niewystarczającym ciepłem do stopienia i płynięcia lutowia.Rozwiązaniem jest zmniejszenie ciśnienia spawania;

 

Drugim powodem jest to, że prąd spawania i czas spawania są zbyt krótkie, wytworzone ciepło jest zbyt niskie, a czas nie wystarcza, aby lut mógł płynąć i wnikać w pełni.Rozwiązaniem jest zwiększenie płynności spawania i wydłużenie czasu spawania.

 

Trzecim powodem jest to, że stosunek składu lutu jest mniej odpowiedni niż materiał na spawany przedmiot.Rozwiązaniem jest wymiana odpowiedniego lutu.

 

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.