Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Powód, dla którego zgrzewarka punktowa jest zbyt duża, aby rozlać lub nawet spalić obrabiany przedmiot
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Powód, dla którego zgrzewarka punktowa jest zbyt duża, aby rozlać lub nawet spalić obrabiany przedmiot

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Powód, dla którego zgrzewarka punktowa jest zbyt duża, aby rozlać lub nawet spalić obrabiany przedmiot

Rozpryski spawalnicze na zgrzewarkach punktowych mogą występować w dwóch sytuacjach: wczesne rozpryski i późne rozpryski:

 

Po pierwsze, przyczyną wczesnego rozprysku jest to, że przedmiot zaczyna się rozładowywać, gdy nie jest w pełni ściśnięty, co odbija się głównie na rozbryzgu między elektrodą a przedmiotem lub uszkodzeniu przedmiotu obrabianego i elektrody.Rozwiązaniem jest wydłużenie czasu wstępnego docisku lub zwiększenie docisku zgrzewania.

 

Po drugie, przyczyną późnego rozprysku jest to, że gdy rdzeń topi się rośnie, ciśnienie spawania jest zbyt małe, co powoduje wypluwanie i przepalanie stopionego metalu rdzenia, co znajduje odzwierciedlenie głównie w rozpryskach, gdy cykl zgrzewania punktowego zbliża się do końca .Rozwiązaniem jest zwiększenie docisku zgrzewarki punktowej lub zmniejszenie prądu zgrzewania.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.