Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Booth E2262 w Essen Welding and Cutting Expo w Szanghaju
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Booth E2262 w Essen Welding and Cutting Expo w Szanghaju

2019-06-12

Najnowsze wiadomości o Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Booth E2262 w Essen Welding and Cutting Expo w Szanghaju

Szanowni Państwo,

Nasza firma weźmie udział w targach spawania i cięcia w Essen w 2019 r. W dniach 25 czerwca 2019 r. - 28 czerwca 2019 r. W Shanghai New International Expo Center. Nasze eksponowane maszyny obejmują robota do spawania przemysłowego, zgrzewarkę punktową do rozładowywania kondensatorów, zgrzewarkę punktową średniej częstotliwości, pneumatyczną zgrzewarkę punktową AC, automatyczne spawanie drutem i maszynę do cięcia. Witamy na naszym stoisku E2262 w celu dalszej dyskusji i współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany wizytą, zaloguj się na poniższej stronie internetowej, aby zarejestrować się wcześniej.

http://www.beijing-essen-welding.com/en/Visitor%20Guide.htm

Dodaj: Shanghai New International Expo Centre, 2345 Longyang Road, Pudong New Area, Szanghaj, ChRL

25-28 czerwca 2019 r

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z nami.

Targi Spawania i Cięcia w Pekinie!

- Kiedy przyjdziesz, przyjedziesz co roku!

Targi Spawalnicze i Cięcia w Pekinie w Essen (BEW), współfinansowane przez Chinese Mechanical Engineering Society (CMES), Instytut Spawalnictwa CMES, China Welding Association (CWA), Komitet Spawalniczy CWA, German Welding Society (DVS) i Messe Essen GmbH jest jedną z dwóch wiodących na świecie profesjonalnych wystaw spawalniczych. Co roku przyciąga dziesiątki tysięcy specjalistów w branży spawalniczej (producenci, dystrybutorzy, agenci, instytucje badawcze, departamenty rządowe itp.).

BEW odniósł sukces przez 20 razy, a jego skala za każdym razem się zwiększała. Pomimo wzrostu liczby nowych wystawców, wielu znanych wystawców, takich jak Lincoln, Panasonic, Golden Bridge, Kaiyuan Group, ABB, Beijing Time itd., Przyjeżdża regularnie, co zapewnia jakość i standard targów. Jeśli chodzi o 21. BEW, powierzchnia wystawowa brutto wyniosła 84 700 ith z ponad 900 wystawcami z 28 krajów, w tym 189 wystawców z zagranicy. Podczas targów w targach wzięło udział 44 152 uczestników z 49 krajów i obszarów. Odwiedzający to głównie producenci maszyn, zbiorniki ciśnieniowe, produkcja samochodów, lokomotywy kolejowe, rurociągi naftowe, przemysł stoczniowy, lotnictwo i przemysł lotniczy. Prawie 40 krajowych i zagranicznych czasopism zawodowych, powiązanych wystaw, stron internetowych zgłosiło targi.

Jako największe i najbardziej wpływowe wydarzenie, BEW zapewnia platformę dla handlu krajowego, a także importu i eksportu na całym świecie. W dniach 14-17 czerwca 2016 r. W centrum wystawowym New China International Exhibition Centre w Pekinie odbędą się 21. Targi Spawalnicze i Cięcia w Pekinie.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.