Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Co to jest zgrzewanie oporowe? Eksperci Hwashi odpowiedzą za Ciebie!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Co to jest zgrzewanie oporowe? Eksperci Hwashi odpowiedzą za Ciebie!

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Co to jest zgrzewanie oporowe? Eksperci Hwashi odpowiedzą za Ciebie!

Co to jest zgrzewanie oporowe? Eksperci Hwashi odpowiedzą za Ciebie!

 

Zgrzewanie oporowe to proces spawania, w którym prąd elektryczny przepływa przez oporową i spawalniczą powierzchnię styku przedmiotu obrabianego w celu wytworzenia ciepła i spoiny podczas wywierania nacisku na pozycję spawania. Charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcji, niskim kosztem, oszczędnością materiału i łatwa automatyzacja. Jest szeroko stosowany w lotnictwie, motoryzacji, energetyce, elektronice, sprzęcie i innych gałęziach przemysłu. Zgodnie z różnymi źródłami zasilania spawalniczego można go podzielić na spawarkę prądu przemiennego o częstotliwości zasilania i spawarkę prostownika podbiegunowego, trójfazową niską - spawarka częstotliwościowa, spawarka do przechowywania energii kondensatorów, spawarka inwertorowa itp. Wraz z rozwojem nauki i technologii, zwłaszcza z rozwojem technologii komputerowej i technologii komponentów mocy, zgrzewanie oporowe inwertorowe, jako nowy kontroler, osiągnęło wszechstronny rozwój .Ma niezwykłe cechy wysokiej jakości i niskiego zużycia i będzie używany w awide range.Wymień niską jakość, wysokie zużycie energii przez spawarkę prądu przemiennego, spawarkę do przechowywania energii kondensatorów, spawarkę inwerterową itp.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.