Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Jaka jest różnica między zasilaczem inwerterowym a zwykłym zasilaczem spawalniczym?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Jaka jest różnica między zasilaczem inwerterowym a zwykłym zasilaczem spawalniczym?

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Jaka jest różnica między zasilaczem inwerterowym a zwykłym zasilaczem spawalniczym?

Jaka jest różnica między zasilaczem inwerterowym a zwykłym zasilaczem spawalniczym?

Hwashi ci mówi

 

Jaka jest różnica między zasilaczem inwerterowym a zwykłym zasilaczem spawalniczym? Guangdong Hwashi Ttechnologia Współ., LTD jest profesjonalnym producentem sprzętu spawalniczego. Opracowana zgrzewarka punktowa z przemiennikiem częstotliwości pośredniej jest szeroko stosowana w częściach samochodowych, urządzeniach elektrycznych niskiego napięcia, sprzęcie AGD, sprzęcie, narzędziach i innych gałęziach przemysłu.

 

Zasilanie falownika to nowy typ spawarki prądu stałego. Zasada polega na stosowaniu prądu przemiennego, wyprostowanego i przefiltrowanego na prąd stały. Obwód falownika jest następnie przekształcany na prąd przemienny o wysokiej częstotliwości pośredniej. Napięcie jest następnie redukowane do niskiego napięcia wyjście prądu przemiennego lub stałego. Jego podstawową zasadę można podsumować jako: AC-DC-AC-DC.

 

Z jego zasady widać, że największą różnicą między nią a konwencjonalną spawarką prostownikową jest to, że nie prostuje bezpośrednio wyjścia, ale po prostowaniu, a następnie przez falownik, aby uzyskać prąd stały; A potem prostownik, więc spawarka nazywa się spawarką inwertorową.

 

Ta spawarka charakteryzuje się wysoką wydajnością, oszczędnością energii, wysokim współczynnikiem mocy, niskimi stratami bez obciążenia, wydajnością do 80-90% i małymi rozmiarami, łatwą do spawania. Regulacja jest zatem mile widziana przez rynek.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.