Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Jaki jest powód szybkiego zużycia elektrod? Hwashi odpowiada za ciebie
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Jaki jest powód szybkiego zużycia elektrod? Hwashi odpowiada za ciebie

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Jaki jest powód szybkiego zużycia elektrod? Hwashi odpowiada za ciebie

Jaki jest powód szybkiego zużycia elektrod?Hwashi odpowiada za ciebie

 

Istnieją trzy główne przyczyny zużycia elektrody spawalniczej:

 

Jednym z nich jest wybór materiału elektrody.Materiały elektrod muszą być wymieniane zgodnie z różnymi produktami spawalniczymi.Podczas spawania blach ze stali niskowęglowej stosuje się miedź chromową ze względu na zastosowanie miedzi chromowo-palladowej.Temperatura mięknienia i przewodność są stosunkowo umiarkowane, co może spełnić wymagania spawania stali niskowęglowej.Miedź palladowo-kobaltowa stosowana jest do zgrzewania punktowego stali nierdzewnej, głównie miedzi palladowo-kobaltowej, o dużej twardości.Miedź dyspersyjna z tlenku glinu stosowana jest do spawania blach ocynkowanych, głównie ze względu na ich wysoką twardość.Skład tlenku glinu nie jest łatwy do uzyskania adhezji z reakcją warstwy cynku, a temperatura mięknienia i przewodność są stosunkowo wysokie.Miedź dyspersyjna doskonale nadaje się również do spawania innych materiałów.

 

Drugi to efekt chłodzenia wodą, obszar spawania w procesie spawania będzie dużą ilością przewodzenia ciepła do elektrody, lepszy efekt chłodzenia wodą może skutecznie zmniejszyć wzrost temperatury i deformację elektrody, spowalniając w ten sposób prędkość w celu zmniejszenia zużycie elektrody.

 

Trzecia to struktura elektrody, która powinna być zaprojektowana tak, aby jak najlepiej pasowała do obrabianego przedmiotu.Zwiększenie średnicy elektrody i skrócenie długości elektrody powoduje zmniejszenie przyrostu temperatury spowodowanego ciepłem wytworzonym przez rezystancję własną elektrody.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.