Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Dlaczego w procesie zgrzewania punktowego blachy aluminiowej pojawiają się fałszywe spoiny?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

Dlaczego w procesie zgrzewania punktowego blachy aluminiowej pojawiają się fałszywe spoiny?

2021-10-22

Najnowsze wiadomości o Dlaczego w procesie zgrzewania punktowego blachy aluminiowej pojawiają się fałszywe spoiny?

Istnieją trzy główne powody nieprawidłowego zgrzewania w procesie zgrzewania punktowego blachy aluminiowej:

 

Pierwszym powodem jest to, że ciśnienie zgrzewania jest zbyt wysokie, ponieważ płyta aluminiowa ma wysoką przewodność elektryczną i miękki materiał, a ciśnienie zgrzewania zmniejsza rezystancję styku, a wytworzone ciepło nie wystarcza do wytworzenia wykwalifikowanej bryłki

Drugim powodem jest to, że warstwa tlenku utworzona na powierzchni płyty aluminiowej jest zbyt gruba i nie została oczyszczona. Rozwiązaniem jest wytrawienie powierzchni przed spawaniem lub obróbką mechaniczną (np. szlifowanie, piaskowanie itp.).

 

Trzecim jest niewłaściwy dobór zgrzewarki punktowej. Przewodność cieplna i elektryczna blach aluminiowych jest bardzo wysoka i wymaga użycia twardych specyfikacji i zgrzewarek punktowych DC, takich jak zgrzewarki punktowe DC z przemiennikiem częstotliwości pośredniej lub zgrzewarki punktowe magazynujące energię.

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnych zgrzewarek oporowych (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.