Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie dlaczego zgrzewarka pośrednia częstotliwości jest lepsza w przemyśle motoryzacyjnym?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-752-3528326
Skontaktuj się teraz

dlaczego zgrzewarka pośrednia częstotliwości jest lepsza w przemyśle motoryzacyjnym?

2022-09-23

Najnowsze wiadomości o dlaczego zgrzewarka pośrednia częstotliwości jest lepsza w przemyśle motoryzacyjnym?

Eksperci Hwashi odpowiedzą na Twoje pytanie, dlaczego zgrzewarka pośrednia częstotliwości jest lepsza od zgrzewarki AC w ​​przemyśle motoryzacyjnym?

Wraz z szybkim rozwojem przemysłu samochodowego, bezpieczeństwo konstrukcji nadwozia i zastosowanie nowych materiałów stawiają nowe wyzwania w procesie spawania nadwozia. Do spawania powlekanej blachy stalowej, samoprzylepnej blachy stalowej, wielowarstwowej blachy i blachy stalowej o różnych materiałów, tradycyjna zgrzewarka punktowa AC jest trudna do spełnienia wymagań spawalniczych oraz pojawienia się różnych zaawansowanych technologii spawania i wymagań dotyczących sprzętu spawalniczego z epoki, takich jak spawarka z falownikiem pośredniej częstotliwości, spawarka do przechowywania energii kondensatorów itp.

 

Twórczość artystyczna i rzemiosło zawsze były nierozłączne. Pojawienie się spawalnictwa jako technologii przemysłowej zaspokoiło potrzebę nowych metod technicznych w rozwoju sztuki metalowej. Z drugiej strony wyjątkowe i wspaniałe zmiany metalu pod wpływem spawania ciepło spełnia również zapotrzebowanie sztuki metalowej na nowy język ekspresji artystycznej. W dzisiejszym tworzeniu sztuki metalowej spawanie jest wyrażane jako unikalny język ekspresji artystycznej. Sztukę spawania metali można uznać za stosunkowo niezależną formę sztuki, oddzieloną od tradycyjnej sztuki metalowej w sposób rozgałęziony, ponieważ spawanie jest artystyczne. odkształcenie termiczne (tj. strefa wpływu ciepła spawania); Gdy drut jest stopiony, tworzy piękne tekstury. Wady spawania są powszechnie stosowane w naspole spawalnicze. Wada spawalnicza odnosi się do wady, która nie spełnia wymagań projektowych lub technologicznych złącza spawanego w procesie spawania. Jego wydajność obejmuje głównie pęknięcie spawalnicze, porowatość, krawędź zgryzu, niepełną penetrację, niepełne stopienie, wtrącenia żużla, występ spawalniczy , zawalenie, wgłębienie, przepalenie, włączenie itp. Jest to bardzo interesujące zjawisko: spawanie w dzisiejszym tworzeniu sztuki metalowej często znajduje odzwierciedlenie w niepowodzeniu niektórych operacji spawania przemysłowego lub pewnych wadach spawalniczych, których spawanie przemysłowe stara się uniknąć.

 

Jako rodzaj zgrzewania oporowego DC, zgrzewarka punktowa z pośrednią częstotliwością falownika ma oczywiste zalety: szeroki proces spawania, szybkie nagrzewanie, stabilne spawanie, oszczędność energii i tak dalej. Te zalety wynikają głównie z prądu wyjściowego. W rzeczywistości cała wydajność zgrzewarki punktowej pośredniej częstotliwości jest nierozerwalnie związane z poprawą i modernizacją metody ciśnieniowej. Zgrzewarka oporowa jest rodzajem zgrzewania ciśnieniowego, więc ciśnienie jest jednym z kluczy do osiągnięcia różnych wyników i jakości spawania!

 

Guangdong Hwashi Technology INC. specjalizuje się w produkcji seryjnej zgrzewarki oporowej (zgrzewanie punktowe, zgrzewanie dotykowe, zgrzewanie liniowe, zgrzewanie rzędowe, zgrzewanie doczołowe) oraz robotów przemysłowych (sześcioosiowe ramię mechaniczne, robot spawalniczy, robot ładujący, robot transferowy, robot do szlifowania i polerowania, robot do malowania, robot do klejenia) badania i rozwój, projektowanie, produkcja, sprzedaż, serwis jako jedno z przedsiębiorstw high-tech. Produkty są stosowane głównie w sprzęcie AGD, urządzeniach kuchennych, oświetleniu, narzędziach sprzętowych, elektrycznych i elektrycznych , oprzyrządowanie, przemysł elektroniczny 3C, części samochodowe i motocyklowe, lotnictwo wojskowe i inne dziedziny. Zgodnie z potrzebami klienta możemy opracować i dostosować różne spawarki, automatyczny sprzęt spawalniczy i spawalnicze linie montażowe, linie montażowe itp., Aby zapewnić odpowiednią ogólną rozwiązania automatyzacji dla transformacji i modernizacji przedsiębiorstw oraz pomagają przedsiębiorstwom szybko zrealizować usługę transformacji i aktualizacji z trdodatkowy tryb produkcji do średniego i wysokiej klasy trybu produkcji.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do zgrzewania punktowego Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.