Dom ProduktySpawarka drutowa

Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m

Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m

Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m
Pipe Condenser Welding Machine Length 1000mm*1000m
Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HWASHI
Orzecznictwo: CE/CCC/ISO
Numer modelu: WL-SP-MF160K
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniany pakiet godny morza
Czas dostawy: 7-30 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Wielopunktowe zgrzewanie punktowe W pełni automatyczna spawarka z siatki drucianej do skraplacza chł Podanie: spawanie skraplacza chłodziarki
rozmiar: 4000x2400x2700 mm waga: 3000 kg
Stan: Nowy Gwarancja: 12 miesięcy
Standard: CE / CCC / ISO Żywotność: 8-10 lat
Prędkość ruchu pistoletu spawalniczego: 0.5m/s
High Light:

Zgrzewarka kondensacyjna do rur 0

,

5 m / s

,

zgrzewarka kondensacyjna do rur 1000 Hz

Sposób nakładania produktu

Ta specjalna maszyna do spawania kondensatorów jest dostosowana do spawania kondensatorem, a także siatki drucianej.Zgodnie ze specyfikacją produktu dostarczoną przez Państwa firmę oraz w celu zwiększenia wydajności i tempa produkcji, maszyna została zaprojektowana jako system dwuposuwowy, automatyczny system mobilny, automatyczny system spawalniczy oraz system chłodzenia.Umiejętność spawania dwóch sztuk skraplacza jednocześnie, aby zwiększyć wydajność.Cykl zgrzewania wynosiłby 20 s/szt.

 

PODANIE

Kondensator do spawania ciągłego lub siatka druciana.Ta specjalna spawarka kondensacyjna jest dostosowana do spawania kondensatorem Wire And Bundy Tube z automatycznym systemem podawania drutu, automatycznym systemem mobilnym, automatycznym systemem spawania i systemem chłodzenia.

 

 

Główne cechy

1. Korpus główny: Ze względu na gęstą i poziomą walcówkę zaprojektowano zintegrowany wzmocniony typ suwnicy głównej.Przyjmij główny korpus naprężenia pionowego.Ta maszyna wykonana jest z dobrej jakości zagęszczonej blachy stalowej, aby zapewnić intensywność i stabilność głównego korpusu.Maszyna jest wyposażona w prowadnicę ślizgową, która zapewnia punkt podparcia naprężeń oraz platformę roboczą do innych czynności.W celu umieszczenia na maszynie dwóch kompletów uchwytów spawalniczych efektywna szerokość zgrzewania wynosi 1300mm a długość zgrzewania 1000mm.

2. Źródło zasilania: Zastosuj źródło spawania falownikiem średniej częstotliwości.Wskaźnik cyklu pracy sięga 50%.Zasilanie trójfazowe jest prostowane przez specjalny falownik i przekształcane na napięcie AC 1000 Hz, a następnie przekazywane do transformatora średniej częstotliwości w celu wyprostowania, aby zapewnić prąd spawania DC.W porównaniu z ogólnym zasilaczem impulsowym AC, ten rodzaj źródła zasilania można szybko i precyzyjnie wyregulować.Mały wpływ na sieć energetyczną i mniejsze wymagania dotyczące sieci energetycznej w porównaniu ze spawarką jednofazową o tej samej wydajności.

3. Struktura spawania rzędowego: 6 zestawów elektrod spawalniczych jest zainstalowanych na belce i wyposażonych w prowadnicę ślizgową, która może poruszać się poziomo.Wygodna jest regulacja odległości zgrzewania punktowego, dzięki czemu nadaje się do spawania elementów z różnym dociskiem.Program spawania elektrody rzędowej jest elastyczny i dostępne są różne rodzaje programów spawania.Możesz więc wybrać spawanie od środka do boków lub z boków do środka lub spawanie pojedyncze.Naprawdę osiągnąć stabilną, niezawodną i dobrą konsystencję efektu spawania.

4. System chłodzenia: Zgrzewarka oporowa generuje dużo ciepła podczas procesu spawania.Źródłem ciepła może być: spawanie elektrody i przedmiotu obrabianego lub praca elementów takich jak transformator krzemowy i spawalniczy.W celu ochrony żywotności komponentów i kontrolowania temperatury mięknienia elektrody spawalniczej w celu zapewnienia niezawodności spawania, jest on zaprojektowany tak, aby przyjąć obieg wody chłodzącej w celu odprowadzenia ciepła.Przyjmuje się rodzaj wody chłodzącej chłodzony powietrzem.Poprzez układ chłodniczy agregatu wodno-chłodzącego, temperatura wody wymuszana jest do schłodzenia do temperatury zadanej.Cel obiegu wody chłodzącej osiąga się za pomocą pompy wodnej maszyny wody chłodzącej i zbiornika wody.

 

Szczegółowe obrazy
Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m 0
Spawarka skraplacza rur o długości 1000 mm * 1000 m 1

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

Osoba kontaktowa: Kary Hou

Tel: +8613380655800

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty