Dom ProduktySpawarka drutowa

Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V

Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V

  • Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V
  • Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V
Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou Hwashi Technology INC
Nazwa handlowa: Hwashi
Orzecznictwo: CE, ISO, GS, CCC
Numer modelu: HS-HC-1,1-1,5
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: opakowania drewniane
Czas dostawy: 7-30 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 15 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Napięcie: 380V Rodzaj: Prostownica i nóż
Moc (w): 0,75 kW Materiał do rysowania: Stal żelazo
Kolor: Żądanie klienta Długość cięcia: 50-5000mm
Szybkość łącza: 110m/min Odpowiedni materiał drutu: Normalny drut ze stali niskowęglowej / drut ze stali nierdzewnej / drut ze stali ocynkowanej / drut
System operacyjny: Ekran dotykowy PLC Wymiar (L * W * H): 1500x500x1100mm
High Light:

Maszyna do gięcia i cięcia drutu do prostowania

,

maszyna do gięcia i cięcia 380 V

,

prostownica i przecinak do drutu 380 V

Automatyczna maszyna do gięcia i cięcia prostowania drutu

 

szczegółowy opis

1. Ta maszyna nadaje się do drutu, drutu ze stali nierdzewnej, drutu ocynkowanego, aluminium, linii ciągnienia wody (proszku) oraz innych drutów metalowych do prostowania i cięcia, a następnie zgrzewania doczołowego, automatycznego rozładunku.

 

2. Wysyłanie koła z drutu, takie jak zastosowanie wysokiej jakości noża do stali i próżniowej obróbki cieplnej, odporność na zużycie, dłuższa żywotność.Blok prostujący może być żeliwem, stopami, tworzywami sztucznymi Wang, wszystkie części wału są wykonane ze stali 40CR lub 45 #, a po procesie prostowania przekładnia jest używana we wszystkich kęsach kucia, prostych i powierzchni zębów poprzez hartowanie wysokiej częstotliwości, twardość do HRC55- 58 stopni.

 

3, prosty wałek z kółkiem wysokociśnieniowym prosto przed cięciem prostowania drutu, podawanie drutu naciskając dźwignię rolki dociskowej w celu regulacji podawania drutu, drut może nawet podawać, bezpośrednia oś modulacji jest kluczowym produktem utworzonym przez bloki prostujące z bezpośrednią modulacją i prosty wałek naprawiono, aby dostosować produkty poziome i pionowe do wymagań.Regulacja uchwytu dociskowego, drut i drut są bardziej poziome i pionowe, zwiększają lub zmniejszają szybkość produkcji.Na koniec dostosuj białe ostrza pistoletu do długości produktu, aby spełnić wymagania.

 

4. Szybka, stabilna wydajność, prosta obsługa.

 

5. Ekran dotykowy.

 

Struktura maszyny:

 

Model TZ5-9
Zasilacz -50 Hz-380 V
Pojemność (p) 3
Droga w linii prostej/mm 0,8-1,8
Maksymalna długość/mm 2000
Prędkość prostowania/mm 1860
Waga (kg 240
Wymiary/mm 1500*600*1300


Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V 0

Rozwijak z silnikiem

Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V 1
Rozwijak bez silnika
 
Maszyna do gięcia i cięcia drutu 380V 2
 

 

 

Historia o HWASHI

Guangdong Hwashi Technology Inc. została założona w 2001 roku. Siedziba znajduje się w parku przemysłowym Hwashi w Huizhou.Hwashi jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży zgrzewarek oporowych, zgrzewarek automatycznych i robotów przemysłowych.

W ciągu ostatnich 20 lat firma Hwashi uzyskała ponad 50 patentów na patenty na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na projekty i prawa autorskie do oprogramowania.Jest to jednostka redakcyjna kilku norm krajowych i norm branżowych.Hwashi został nagrodzony „znaną chińską marką”, „słynną marką Guangdong”, „chińskim przedsiębiorstwem kredytowym o wysokiej jakości”, „wybitnym na świecie członkiem stowarzyszenia chińskich biznesmenów”, „zaawansowaną jednostką zarządzania jakością w dziedzinie nauki i technologii w prowincji Guangdong”, „akademik z prowincji Guangdong eksperckie stanowisko pracy dla przedsiębiorstw” oraz wiele innych tytułów honorowych.

Od 20 lat Hwashi wprowadza innowacje i podąża za najnowszą technologią na świecie.Co roku intensywnie inwestuj w rozwój produktów i innowacje.We współpracy z kluczowymi uniwersytetami i kluczowymi laboratoriami krajowymi oraz ośrodkami technologii inżynieryjnych w zakresie nowych materiałów i procesów, technologia „falownika średniej częstotliwości” została po raz pierwszy wprowadzona do sprzętu do zgrzewania oporowego.Pomoc w realizacji „bezzałogowej, inteligentnej” fabryki, praktyką, do której dążymy, jest stworzenie wydajnego, energooszczędnego, bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska środowiska produkcyjnego dla klientów.

Wraz z trendem inteligentnej produkcji na świecie, firma Hwashi utworzyła w Yichun City w prowincji Jiangxi bazę rozwojową robotów na dużą skalę o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych.Przedstawiamy najnowocześniejszy na świecie sprzęt do produkcji i przetwarzania w naszej fabryce.Dysponujemy zespołem technicznym i wysokiej klasy pracownikami w zakresie mechaniki, elektroniki, spawalnictwa, automatyki, integracji elektromechanicznej i zarządzania.Dążymy do dostarczania klientom wydajnych rozwiązań do automatyzacji spawania, aby stać się wiodącym przedsiębiorstwem w światowej klasy inteligentnym sprzęcie przemysłowym.

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

Osoba kontaktowa: Kary Hou

Tel: +8613380655800

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty