Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Maszyna do spawania siatki drucianej >
Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej

Maszyna do zgrzewania punktowego siatki drucianej lodówki

Zgrzewarka siatkowa typu Gantry

Zgrzewarka punktowa półki drucianej lodówki

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

HWASHI

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

WL-SQ-150K*2

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu:
Maszyna do spawania siatek typu Gantry
Wymiar (dł. * szer. * wys.):
Według twojego produktu
Waga:
Według twojego produktu
Podstawowe komponenty:
PLC, silnik, silnik
Gwarancja:
1 rok
Źródło prądu spawalniczego:
AC / MF DC
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 zestaw
Cena
Negotiation
Szczegóły pakowania
Godne morza opakowanie drewniane lub folia PVC dla FCL
Czas dostawy
30 - 45 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności
L/C, T/T
Możliwość Supply
50 zestawów miesięcznie
Opis produktu

Maszyna do zgrzewania punktowego z drutu stalowego Lodówka Półka z drutu Wielopunktowa maszyna do zgrzewania punktowego

Linia produkcyjna półki z drutu lodówki Maszyna Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego to wielogłowicowa automatyczna spawarka typu H z siatką drucianą.Przyjmuje dziesięć elektrod i jest wyposażony w automatyczny system podawania.Drut zostanie automatycznie upuszczony do uchwytu, aby osiągnąć pełne automatyczne ładowanie.Następnie automatycznie wykona podawanie i spawanie.Jego jednokierunkowe i dwuwarstwowe urządzenie podające może automatycznie przesuwać się do przodu i do tyłu, aby zakończyć spawanie, a odległość spawania można ustawić losowo. Nadaje się do produkcji seryjnej siatek drucianych ze spawaniem wielopunktowym.
Sposób spawania to jednokierunkowe dwuwarstwowe automatyczne podawanie stopniowe z 10 głowicami spawalniczymi.Efektywna szerokość zgrzewania wynosi 1200 mm, a efektywna długość zgrzewania to 1000 mm.Ta maszyna składa się z głównego korpusu maszyny, transformatora spawalniczego, pneumatycznego urządzenia napędowego, górnej i dolnej elektrody, automatycznego urządzenia do napełniania drutem, elektrycznego układu sterowania, układu chłodzenia i systemu sterowania pracą PLC.

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 0

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 1 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 2

Inteligentny system kontroli spawania

Automatyczne spawanie poprzez wprowadzenie współrzędnych pozycji spawania, prądu spawania i innych danych

Głowice spawalnicze i uchwyty

Przetwarzanie i projektowanie zgodnie z rysunkami każdego produktu z półki drucianej.(dostosowane

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 3 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 4

Automatyczny system napełniania drutu

Możesz umieścić wstępnie przycięte proste druty w zbiorniku, a następnie maszyna do napełniania drutu automatycznie wypełni drutem urządzenie.Pomaga zwiększyć wydajność pracy i zmniejszyć siłę roboczą

Automatyczny podajnik dwuwarstwowy

Gdy jedno urządzenie jest w trakcie spawania, system napełniania drutem ładuje druty na drugie urządzenie w tym samym czasie.Po zakończeniu spawania podajnik automatycznie wymieni osprzęt.Można więc zwiększyć wydajność.

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 5

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 6

Maszyny linii produkcyjnej

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 7 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 8

Maszyna do prostowania i cięcia drutu

Ta maszyna jest w stanie przetworzyć drut okrągły na drut płaski.Automatycznie poda okrągły drut i przytnie go na wymaganą długość.
Zwykle będziesz musiał przygotować cewkę drutu 8 mm i zrobić z niej płaską taśmę drucianą o wymiarach 12 x 3 mm.

Maszyna do prostowania i cięcia drutu o dużej prędkości

Ta maszyna pomoże w produkcji seryjnej drutów od 2 mm do 4 mm.Ta prędkość maszyny jest prawie 5 razy większa niż w przypadku maszyny do cięcia drutu o normalnej prędkości.Pomaga zwiększyć tempo produkcji i obniżyć koszty pracy.

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 9 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 10

Giętarka do ram drucianych

Ta maszyna pomaga zginać płaskie lub okrągłe druty w kwadratową ramę drucianą.Jest w stanie zginać wiele drutów jednocześnie, aby zwiększyć tempo produkcji.

Zgrzewarka doczołowa z ramą drucianą

Ilość głowic zgrzewających uzależniona jest od szerokości zgrzewania siatki.Różne głowice spawalnicze można ustawić odpowiednio dla różnych programów spawania i prądu.

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 11 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 12

Maszyna z podwójną ramą z drutu w kształcie litery T

Ta maszyna służy do spawania poprzeczek półki drucianej do ramy drucianej.Konstrukcja z podwójną głowicą pomaga zwiększyć tempo produkcji.Łatwa operacja.Możemy również zaprojektować automatyczną aplikację do przenoszenia i spawania.

Maszyna do przycinania krawędzi drutu

Po spawaniu potrzebujemy maszyny do przycinania, aby odciąć krawędź drutu od drucianej ramy.Aby powierzchnia była czysta i gładka.

 

 

Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 13 Lodówka Zgrzewarka punktowa z drutu stalowego Multipoint do półki drucianej 14

Giętarka do drutu 2D

Ta maszyna służy do zginania drucianej rączki.Nadaje się do gięcia drutu 2-6mm.I możesz wygiąć dowolny kształt drutu bez zmiany formy.

Maszyna do gięcia drutu 3D

Ta maszyna służy do gięcia drutu w kształt 3D.Nadaje się do gięcia drutu 2-6mm lub 3-8mm.I możesz wygiąć dowolny kształt 3D drutu bez zmiany formy.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do spawania siatki drucianej Dostawca. Prawa autorskie © 2016-2024 spot-weldingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.