Dom ProduktyAutomat do spawania

Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych

Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych

Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych
Stainless Steel Sink Making Welding Equipment For Kitchen Sink Products
Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: HWASHI
Orzecznictwo: CE/CCC/ISO
Model Number: WL-AMF-160K
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: negotiation
Packaging Details: sea worthy wooden package
Delivery Time: 45 working days after received your payment
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 50 sets per month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Produkty do zlewów kuchennych Urządzenia spawalnicze do zlewów ze stali nierdzewnej Podanie: Spawanie produktów do zlewozmywaków ze stali nierdzewnej
rozmiar: 4200x2200x2900 mm waga: 3000 kg
Stan: Nowy Gwarancja: 12 miesięcy
Standard: CE / CCC / ISO Żywotność: 8-10 lat
High Light:

automatic spot welding machine

,

automatic seam welding machine

样件分割线(1).jpg

afqafwf.jpg

 

拉力分割线(1).jpg台式精密点焊机合作客户(1).jpgTypical Customers.jpg电阻焊系列标头.jpg产品介绍(1).jpgMaszyna do spawania misek zlewozmywakowych CNC

 

Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych 8Urządzenia spawalnicze do produkcji zlewów ze stali nierdzewnej do produktów zlewozmywaków kuchennych 9

Opis:

Automat do zgrzewania zlewozmywaka wykorzystuje zasadę zgrzewania szwów, aby zastąpić elektrodę do zgrzewania punktowego kołem do zgrzewania kołowego.Gdy koło spawalnicze toczy się w sposób ciągły lub przerywany pod ciągłym lub przerywanym impulsem prądu, spoina spawalnicza, która składa się z szeregu punktów zgrzewania, zostanie utworzona.Dopóki wprowadzisz datę, taką jak data koordynacyjna pozycji produktów spawalniczych, prądu spawania itp., To po włączeniu maszyny ścieżka zgrzewania automatycznie zakończy zgrzewany produkt w ramach zadanej procedury.Pracownik musi tylko położyć obrabiany przedmiot w określonym miejscu, a następnie zabrać go po zakończeniu spawania.

 

Funkcja:

Zastosuj źródło zasilania falownika średniej częstotliwości do spawania i dużą płaską platformę wzoru lokalizacji.Użyj serwomotoru do napędzania osi X (forma ustalająca) i osi Y (elektroda spawalnicza), aby działać zgodnie z procedurą ustaloną dla danych PLC.Może przechowywać maksymalnie 15 zestawów modeli spawalniczych (być w stanie przechowywać 15 zestawów pozycji spawania i prądu spawania produktu).Zgodnie z zapamiętaną pozycją miejsca spawania, produkt spawalniczy będzie umieszczony wewnątrz formy i będzie się przesuwał poziomo w kierunku X, a obszar ruchu nie powinien być większy niż 2500 mm.Elektroda spawalnicza zostanie zaprojektowana tak, aby poruszała się pionowo w kierunku Y, a obszar ruchu nie powinien być większy niż 750 mm.Elektroda spawalnicza porusza się od góry do dołu w zakresie 350 mm wzdłuż osi Z i może wykonywać obrót o 360 ° pod kontrolą serwomotoru, dzięki czemu nadaje się do spawania produktów pod różnymi kątami.

 

 

W porównaniu do zwykłej ręcznej spawarki ze zlewem, ten rodzaj automatycznej spawarki CNC zlewozmywakowej może spawać zlew o maksymalnej długości większej niż 2,5 metra lub 3 metry, a nawet więcej, długość płyty ociekacza zlewu jest nieograniczona Inteligentne sterowanie CNC, wysoka jakość spawania, dobre spawanie konsystencja, dobry wygląd zlewu;

 

Dolna elektroda spawalnicza typu płaskiej platformy zapewnia znacznie mniejszą ścieżkę spawalniczą na powierzchni, znacznie oszczędzając czas i koszt dalszego szlifowania i polerowania, co ważniejsze, może uniknąć przewodzenia nierównego zjawiska spowodowanego obrotem tulei łożyska

 

Automatyczne pobieranie danych, funkcja automatycznej kalibracji, wykorzystanie informacji zwrotnych z próbkowanych danych, automatyczne określanie kształtu zlewu i toru spawalniczego misy.Różne kształty, różne rozmiary misy, ramienia spawalniczego i elektrody mogą automatycznie zbierać i lokalizować dane, informacje zwrotne do systemu sterowania CNC, a następnie system CNC wysyła instrukcję do ramienia spawalniczego i elektrody, kontynuuj spawanie zlewu w dużej ilości zgodnie z do kształtu i rozmiaru niecki.

 

Parametry techniczne

Model WL-AMF-160K
Moc wejściowa Trójfazowe 380 V ± 10% 50 Hz
Pojemność znamionowa 160 kVA
Oceniono cykl pracy 25%
Maksymalne wtórne napięcie zmienne 12,5VAC
Maksymalny prąd obwodu wtórnego 38000A
Stopień izolacji transformatora spawalniczego Klasa F.
Zakres regulacji czasu segmentu programu 09999 ms
Zakres regulacji ciepła 15%99%
Program sterujący Zwiększanie ciśnienia, zwiększanie o stopień, podgrzewanie wstępne, interwał, spawanie, interwał, odpuszczanie, podtrzymywanie, stop, liczba impulsów spawalniczych.
Kompensacja wahań napięcia w sieci energetycznej Gdy napięcie waha się w zakresie ± 10%, napięcie wtórne waha się między ≤ ± 3%
Średnica koła spawalniczego 100-120mm
Szerokość koła spawalniczego 3-5mm
Prędkość koła spawalniczego Regulacja 1800-4000 mm / min
Zakres ruchu osi X. ≥2500 mm
Zakres ruchu osi Y. ≥750 mm
Zakres ruchu osi Z. ≥350 mm
Zakres ruchu osi 360 °
Znamionowe ciśnienie powietrza 0,8 MPa
Zużycie powietrza 1m3/ godz
Ciśnienie wody 0,2Mpa
Temperatura wody 10-20
Zużycie wody chłodzącej 1000L/ H

 

 

PODANIE

Nadaje się do spawania zlewozmywaków w zakresie 2500mm x 600mm.(dostosowany)

Nadaje się do masowej produkcji zlewozmywaków.

 


 

PRZEWAGA KONKURENCYJNA

1. HWASHI jest wiodącą marką w branży zgrzewania oporowego w Chinach od 20 lat;Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, konkurencyjna cena.

2. Indywidualne usługi: Możemy pomóc zaprojektować i rozwinąć spawarkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.Jesteśmy elastycznym i zdolnym dostawcą.

3. Oryginalny produkt o doskonałej jakości: 12 miesięcy gwarancji.Nasze maszyny są ściśle zgodne z ISO9001: 2000 i China Compulsory Certification.Większość naszych maszyn ma żywotność 8-10 lat.100% test gwarancji przed dostawą.

4. Serwis posprzedażowy i pomoc techniczna: 24-godzinne wsparcie techniczne przez e-mail.Nasz profesjonalny zespół jest zawsze gotowy, aby być Twoim doradcą technicznym.

5. Szybka dostawa: Nasza firma zapewnia dostawę just in time.

6. Szybka reakcja dla klientów: Twoja satysfakcja jest celem, do którego dążymy.

 

 

9(3).jpg

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG HWASHI TECHNOLOGY INC.

Osoba kontaktowa: Kary Hou

Tel: +8613380655800

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty